Zatrudnimy Pracowników Magazynowych

  • Osoba DHL Supply Chain
  • Miasto Międzyrzecz
  • Telefon 788959794
  • Dodano 2022.07.19

innePRACOWNIK MAGAZYNOWY

Wiemy doskonale, że ważna jest dla Ciebie stabilizacja, dlatego zapewnimy wsparcie doświadczonej kadry, opiekę trenerów, liderów. Obawiasz się, że brakuje Ci doświadczenia? Wszystkiego Cię nauczymy, pracujemy w oparciu o wzajemny szacunek, a od Ciebie oczekujemy otwartości na nowe wyzwania.

Będziesz odpowiedzialna/y głównie za prace magazynowe jak: kompletacja towaru, przygotowywanie go do wysyłki, jednak z uwagi na dynamikę środowiska - może się również zdarzyć, że będziesz również wspierał kolegów i koleżanki z innych obszarów, m.in. przyjęć czy wysyłki.

Produkty, które będziesz kompletować to asortyment sieci sklepów naszego klienta z branży BHP.

ZAPEWNIMY TOBIE:
* Stabilne, pełnoetatowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
* Wynagrodzenie zasadnicze oraz premię miesięczną uzależnioną od wyników Twojej pracy i zaangażowania w nią.
* Prywatną opiekę medyczną Medicover.
* Dofinansowanie do karty Multisport.
* Dofinansowanie do transportu pracowniczego.
* Wczasy pod gruszą, dodatki na święta w ramach ZFŚS.
* Grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
* Pracę w organizacji nastawionej na dopełnienie zobowiązań wobec pracownika i klienta, usprawnienia pracownicze oraz dostrzegającej indywidualny potencjał pracownika (awanse wewnętrzne).

DO TWOICH OBOWIĄZKÓW BĘDZIE RÓWNIEŻ NALEŻAŁO:
* Zbieranie produktów na magazynie i skanowanie ich kodów przy pomocy ręcznego skanera.
* Przenoszenie ręczne towarów lub za pomocą wózka paletowego.
* Selekcja jakościowa i ilościowa towarów.
* Kompletowanie dokumentacji potrzebnej dla procesu wysyłek.

NASZE OCZEKIWANIA:
* Doświadczenie w pracy na magazynie lub firmie produkcyjnej oraz umiejętność posługiwania się elektrycznym wózkiem paletowym.
* Nasi klienci oczekują od nas najlepszej jakości, dlatego wspomniana rola wymaga świadomości pracy w oparciu o wskaźniki i normy ilościowo-jakościowe.
* Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00 oraz 14:00-22:00)

CO SIĘ DZIEJE Z TWOIM CV PO WYSŁANIU APLIKACJI?

Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie.

Jeśli Twoje cv zostanie zakwalifikowane do kolejnego etapu, nasz Specjalista ds. Rekrutacji skontaktuje się z Tobą telefonicznie aby przedstawić Ci szczegóły pracy oraz porozmawiać o Twoim doświadczeniu oraz Twoich oczekiwaniach.

W zależności od procesu rekrutacyjnego, możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.


Ważne do: 2023.12.08, wyświetleń: 221

nr ogłoszenia: 22748